Зеленський відзначив деяких офіцерів ЗСУ генеральськими званнями

Президент України Володимир Зеленський із нагоди минулого Дня захисників і захисниць відзначив деяких офіцерів Збройних сил генеральськими званнями. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Шановні генерали та офіцери, радий ще раз вас вітати з Днем захисників і захисниць України. Для мене честь відзначити справді гідних офіцерів генеральськими званнями. Кожен заслуговує. Не про всіх можна сказати відкрито, але всім Україна вдячна!", - заявив він на урочистому заході 2 жовтня.

Глава держави побажав військовослужбовцям та їхнім родинам здоров'я, а також потужної та якнайшвидшої перемоги в боротьбі з російським агресором.

"Я думаю, що це найважливіше, тому що багато часу минуло, багато родин втратили близьких. І ви таких багатьох знаєте - тих, хто з вами стояв усю цю війну пліч-о-пліч. Не забуваємо всіх тих, хто віддав свої життя", - додав Зеленський.

Як повідомлялося, загиблим на Житомирщині військовим пілотам присвоєно нові звання (посмертно). 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті