Зеленський відреагував на ультиматум Путіна: "Це нова хвиля російського нацизму"

Російський диктатор Володимир Путін нафантазував чергові умови для того, щоб почати переговори з Україною. Такі заяви глави Кремля є ультиматумом. Про це в інтерв'ю Sky TG24 заявив президент України Володимир Зеленський, - повідомляє РБК-Україна,

"Що я можу сказати? Ці повідомлення є ультиматумами, вони нічим не відрізняються від інших ультиматумів, які він висував раніше", - наголосив президент.

Глава української держави заявив, що дії глави Кремля спрямовані на відродження нацизму.

"Це нова хвиля цього нацизму, російського нацизму. Він хоче, щоб ми не тільки відмовилися від частини наших тимчасово окупованих територій, а й від неокупованих", - додав Зеленський.

Президент зазначив, що замороженого конфлікту з Росією не буде.

Як повідомлялося, російський диктатор Путін заявив, що буде готовий до переговорів із Києвом, якщо українська влада відмовиться від вступу до НАТО, а ЗСУ залишать території так званих "ДНР" і "ЛНР", а також Запорізької та Херсонської областей.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті