Зеленський в Аргентині зустрівся з президентами Парагваю, Уругваю та Еквадору

Президент України Володимир Зеленський, знаходячись 10 грудня із візитом в Аргентині, провів зустрічі з президентами Парагваю, Уругваю та Еквадору. Про це голова держави повідомив у Telegram.

"Дякую Президенту Сантьяго Пеньї за рішучу підтримку України в межах міжнародних організацій. Обговорили шляхи розвитку торгівлі між Україною та Парагваєм", - повідомив він.

Під час переговорів із президентом Уругваю Луїсом Лакальє Поу Зеленський подякував за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України. Особливу увагу приділили перспективі проведення саміту Україна – Латинська Америка.

З президентом Еквадору Даніелем Нобоа український голова держави обговорив можливості розвитку двосторонньої співпраці України та Еквадору: у безпековій сфері, діджиталізації, торгівлі сільськогосподарською продукцією.

"Запропонував долучитися до імплементації Української формули миру. Для нас є дуже важливою підтримка та потужний об’єднаний голос держав Латинської Америки, які підтримують українських людей у війні за нашу свободу й демократію", - зазначив Володимир Зеленський.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський, перебуваючи в Аргентині, провів телефонну розмову з президентом Франції Еммануелем Макроном. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті