Зеленський: Україна передасть партнерам список об'єктів, по яких Росія має припинити завдавати ударів

Про це Президент України заявив у Гельсінкі під час пресконференції з президентом Фінляндії Александром Стуббом 19 березня, - повідомляє Телеграм-канал «Радио Свобода».

За словами Зеленського, Україна передасть партнерам список енергетичних, інфраструктурних та цивільних об'єктів, по яких Росія має припинити завдавати ударів.

«Запевнень і тільки слів Путіна, що він віддає наказ не бити по енергетиці, - мало. Чому? Тому, що ця війна зробила нас дуже прагматичними людьми. Приклад - учорашній удар після слів Путіна, що ударів по енергетиці та цивільній інфраструктурі не буде. Він сказав, що віддав наказ. І після цього було 145 ударних дронів, 4 ракети С-300, 2 балістичні ракети «Іскандер». Удари були по залізниці, по підприємствах аграрної продукції, також пошкоджено 21 цивільний будинок», - сказав президент України.

Зеленський зазначив, що тільки в разі, якщо Росія не завдаватиме ударів по українських об'єктах, тільки тоді Україна перестане бити по російських.

Як повідомлялося, 19 березня Росія завдала удару по залізничній інфраструктурі Дніпропетровщини: поранено чотирьох залізничників.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті