Зеленський створив 2 військові цивільні адміністрації на окупованих територіях Херсонщини

Президент Володимир Зеленський видав указ про створення двох нових військових цивільних адміністрацій на окупованій території Херсонської області. Відповідний указ №268/2023 з'явився на сайті Офісу президента.

"На виконання Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю: Утворити Виноградівську сільську військову адміністрацію Херсонського району Херсонської області; Скадовську міську військову адміністрацію Скадовського району Херсонської області", - ідеться в тексті указу.

Також глава держави доручив Генштабу ЗСУ, Херсонській ОДА здійснити відповідно до закону "Про правовий режим воєнного стану" заходи, пов'язані з утворенням військових адміністрацій.

Цей указ набув чинності з 10 травня. Зазначимо, що наразі Скадовськ і Виноградівка перебувають на тимчасово окупованих територіях. Причому після втечі росіян з Херсона саме в Скадовськ переїхала окупаційна адміністрація.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зрадники України на окупованій частині Херсонщини намагаються перевестися на роботу в РФ, однак отримують масові відмови.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті