Зеленський створив 2 військові цивільні адміністрації на окупованих територіях Херсонщини

Президент Володимир Зеленський видав указ про створення двох нових військових цивільних адміністрацій на окупованій території Херсонської області. Відповідний указ №268/2023 з'явився на сайті Офісу президента.

"На виконання Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю: Утворити Виноградівську сільську військову адміністрацію Херсонського району Херсонської області; Скадовську міську військову адміністрацію Скадовського району Херсонської області", - ідеться в тексті указу.

Також глава держави доручив Генштабу ЗСУ, Херсонській ОДА здійснити відповідно до закону "Про правовий режим воєнного стану" заходи, пов'язані з утворенням військових адміністрацій.

Цей указ набув чинності з 10 травня. Зазначимо, що наразі Скадовськ і Виноградівка перебувають на тимчасово окупованих територіях. Причому після втечі росіян з Херсона саме в Скадовськ переїхала окупаційна адміністрація.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зрадники України на окупованій частині Херсонщини намагаються перевестися на роботу в РФ, однак отримують масові відмови.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті