Зеленський спрогнозував, коли Захід зможе визнати путіна нелегітимним

Лідери західних країн мають вирішити, чи визнавати легітимність російського диктатора путіна після запланованих на 17 березня 2024 року президентських виборів у росії, якщо той переможе. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю АР, повідомляє "Еспрессо"

"Ми розуміємо, що вибори в Росії проходять недемократично. Не важливо як вони відбуваються - всі знають, яким буде результат... Питання до світу: це можуть бути нелегітимні вибори, які світ не визнає", - заявив Зеленський.

Висловлюючи свою думку щодо можливості закликати міжнародних лідерів визнати результати виборів у росії нелегітимними, Зеленський зазначив, що "бажав би, щоб західний світ самостійно розумів цю ситуацію".

"Щоб мені не доводилося цього робити - телефонувати, чинити тиск, говорити. Мені здається, що світ усе це вже розуміє після всього того горя, яке Росія принесла усюди та, безумовно, в Україну", - сказав він.

Нагадаємо, 6 листопада західні ЗМІ повідомили, що російський диктатор путін вирішив брати участь у президентських виборах у 2024 році, його радники вже готуються до передвиборчої кампанії

Як повідомлялося, у Кремлі вже назвали результати "виборів" президента РФ, які відбудуться у наступному році. 

Також повідомлялося, що терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив про самовисування як кандидат у президенти РФ на виборах 2024 року..

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті