У рамках "здорової конкуренції": Гіркін із в'язниці повідомив, що йде в президенти Росії

Терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив про самовисування як кандидат у президенти РФ на виборах 2024 року. Про це він повідомив у листі із СІЗО, який на пресконференції на підтримку Гіркіна зачитав співголова "Русского движения за Стрелкова" Олег Нельзін, пишуть російські Телеграм-канали 18 листопада.

"У своєму листі колишній "міністр оборони ДНР" дав соратникам вказівку розгорнути штаб зі збору підписів і закликав різні громадські та політичні організації підтримати їх у цій справі", - ідеться в повідомленні одного з Телеграм-каналів.

Раніше повідомлялося, що російський суд не відпустив Гіркіна (Стрєлкова) із СІЗО.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті