Зеленський спрогнозував, коли Захід зможе визнати путіна нелегітимним

Лідери західних країн мають вирішити, чи визнавати легітимність російського диктатора путіна після запланованих на 17 березня 2024 року президентських виборів у росії, якщо той переможе. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю АР, повідомляє "Еспрессо"

"Ми розуміємо, що вибори в Росії проходять недемократично. Не важливо як вони відбуваються - всі знають, яким буде результат... Питання до світу: це можуть бути нелегітимні вибори, які світ не визнає", - заявив Зеленський.

Висловлюючи свою думку щодо можливості закликати міжнародних лідерів визнати результати виборів у росії нелегітимними, Зеленський зазначив, що "бажав би, щоб західний світ самостійно розумів цю ситуацію".

"Щоб мені не доводилося цього робити - телефонувати, чинити тиск, говорити. Мені здається, що світ усе це вже розуміє після всього того горя, яке Росія принесла усюди та, безумовно, в Україну", - сказав він.

Нагадаємо, 6 листопада західні ЗМІ повідомили, що російський диктатор путін вирішив брати участь у президентських виборах у 2024 році, його радники вже готуються до передвиборчої кампанії

Як повідомлялося, у Кремлі вже назвали результати "виборів" президента РФ, які відбудуться у наступному році. 

Також повідомлялося, що терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив про самовисування як кандидат у президенти РФ на виборах 2024 року..

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті