Зеленський розповів про зустріч з Генерал-губернатором Канади Мері Саймон в Оттаві

Володимир Зеленський зустрівся з Генерал-губернатором Канади Мері Саймон в Оттаві 22 вересня. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"В Оттаві разом із Оленою зустрілися з Генерал-губернатором Канади Мері Саймон та її чоловіком Вітом Фрейзером, – написав Зеленський. – Ми вдячні канадському уряду та всьому канадському народу за щиру й потужну підтримку, яку ми особливо відчули з початком повномасштабного вторгнення. За те, що тисячі наших людей знайшли прихисток у вашій країні і ви дбаєте про них з усією теплотою".

Зеленський підкреслив, що вдячний за тверду позицію Канади на підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Раніше повідомлялось, що Президент України Володимир Зеленський обговорив з прем'єр міністром Канади Джастіном Трюдо оборонну співпрацю, Формулу миру та економічні зв'язки між країнами

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті