Оборонна співпраця та реалізація Формули миру: Зеленський провів переговори з Трюдо

Президент України Володимир Зеленський обговорив з прем'єр міністром Канади Джастіном Трюдо оборонну співпрацю, Формулу миру та економічні зв'язки між країнами. Про це президент України повідомив у своєму телеграм-каналі 22 вересня.

"Переговори з Прем’єр-міністром Трюдо: оборонна співпраця, реалізація Формули миру. Підписання важливих двосторонніх документів, які посилять наші економічні зв’язки", - зазначив Зеленський.

Також президент України зустрівся з Генерал-губернатором Канади, виступив у парламенті та поспілкувався з парламентарями, зустрівся з українською громадою у Канаді.

Як повідомлялось раніше, Зеленський прибув із неанонсованим візитом до Канади.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті