Зеленський прибув із неанонсованим візитом до Канади

Президент України Володимир Зеленський сьогодні прибув із неанонсованим візитом до Канади. Про це оголосили в офісі прем’єр-міністра Канади, - пише Укрінформ.

“Прем’єр-міністр Джастін Трюдо сьогодні оголосив, що Президент України Володимир Зеленський перебуватиме у Канаді з 21-го по 22 вересня 2023-го року. Двоє лідерів продовжать тісно співпрацювати над зміцненням зв’язків між державами й допомогою українському народу у подальшій обороні від російського жорстокого й невиправданого вторгнення. Канада підтримуватиме Україну стільки, скільки знадобиться”, - йдеться у поширеному повідомленні.

Зазначається, що у рамках візиту Зеленський зустрінеться із членами уряду Канади, а також виступить у парламенті країни. Після цього він вирушить до Торонто де “зустрінеться із канадськими бізнес-лідерами з метою зміцнення інвестицій приватного сектору у майбутнє України”.

“Канада разом із союзниками й партнерами й надалі стоятиме пліч-о-пліч із народом України протягом усього часу, що знадобиться. У тісній співпраці ми посилюватимемо економічний тиск на режим Путіна, пока він не почне поважати територіальну цілісність й суверенітет України”, - наголосили у офісі глави канадського уряду.

Як повідомлялося раніше, Канада на десятки мільйонів доларів підсилить ППО України.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті