Канада на десятки мільйонів доларів підсилить ППО України

Канада виділить 33 мільйони канадських доларів (24,4 млн американських доларів) очолюваному Великобританією партнерству, яке купує для України обладнання ППО, щоб допомогти їй відбити російські ракетні атаки та дрони. Про це сказав міністр оборони Канада Білл Блер у неділю, пише The Guardian.

У своїй заяві Блер зазначив, що цей внесок є частиною військової допомоги Києву вартістю 500 мільйонів канадських доларів, яку прем’єр-міністр Джастін Трюдо оголосив у червні.

Партнерство, яке також включає США, Нідерланди та Данію, має на меті придбати сотні ракет ППО малої та середньої дальності та відповідних систем.

Зазначається, що Канада, де проживає одна з найбільших у світі українських діаспор, активно підтримує Київ. З моменту вторгнення Росії в лютому 2022 року Оттава виділила понад 8 мільярдів канадських доларів допомоги, включаючи близько 1,8 мільярда канадських доларів військової допомоги.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті