Зеленський росіянам: Хотите жить – бегите. Сдавайтесь в плен. Боритесь на своих улицах за свою свободу

Не лізти на українську землю, в українську душу і в українську культуру, а натомість боротись за своє і на своїй землі закликав росіян Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні 28 вересня.

"Для тех, кто понимает только по-русски, – сказав Зеленський. – Хотите жить – бегите. Хотите жить – сдавайтесь в плен. Хотите жить – боритесь на своих улицах за свою свободу. У вас и так все забрали. Или у кого-то из вас есть нефтяные вышки? Есть дворцы? Есть виноградники? Может, есть яхты? Или какой-то банк? За что вы вообще боретесь? У вас есть только кредиты, что-то вечером пожрать и теперь – мобилизация. Боритесь за свое! Не лезьте на нашу землю, в нашу душу и в нашу культуру. Слава Украине!"

Президент уточнив, що протягом дня 28 вересня провів переговори з турецьким президентом Ердоганом, канцлером Німеччини Шольцем, прем’єр-міністеркою Великої Британії Трасс, прем’єр-міністром Канади Трюдо, Генсеком ООН Гутеррішем та президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем.

"Головним нашим завданням є координація дій із партнерами у відповідь на організовані росією фальшиві референдуми та повʼязані з ними загрози, – зазначив Президент України. – Зараз не 2014-й. Усі все розуміють. І обовʼязково діятимуть".

Він підкреслив, що всі партнери України підтвердили свою однозначну позицію щодо дій росії.

Раніше повідомлялось, що Зеленський та Ердоган обговорили російські псевдореферендуми та ситуацію на Запорізькій АЕС.

Статті

Луганськ
07.12.2024
13:43

"Мені пенсію Зеленський платить. Точніше  Америка". Луганський щоденник

Жити чесно можна, але тяжко. Особливо, коли поряд з тобою пенсіонери витрачають так легко і не рахуючи.
Країна
06.12.2024
10:46

Повернення на окуповані території: справжні історії та мотиви

"Повернення громадян України на окуповані території не входить у плани окупантів, їм не потрібні там люди, які мають історичну пам’ять (тобто можуть порівнювати, як там було при Україні)"
Країна
04.12.2024
23:55

“Керування відходами починають не з сортування”. Про одну з реформ на шляху до ЄС, про яку ніхто не говорить

Частка переробки відходів в Україні – близько 10 відсотків, решта йде на сміттєві полігони, переважна більшість з них – нелегальні. В країнах Європейського Союзу – приблизно навпаки: близько 90 відходів переробляються, тільки невелику частку з них...
Всі статті