Зеленський привітав українців - переможців "Ігор нескорених"

Президент України Володимир Зеленський привітав українців - переможців "Ігор нескорених". Про це він заявив у своєму відеозверненні в Телеграм 18 вересня. 

"Я щиро вітаю всіх вас із поверненням на рідну землю, з поверненням і з перемогами, з відмінними результатами. Цього року на "Іграх нескорених" наша збірна виборола медалі в багатьох дисциплінах. 34 медалі різного ґатунку, де золото, срібло і бронза доводять непохитність українського духу і міцність вашого характеру, який сильніший за будь-які обставини", - сказав він.

"Ви для всіх - приклад надволі, і це надихає, це заряджає, це показує всьому світові, а Україні дає змогу знати й не забувати, що з "нескорених" народжуються нації, і завдяки "нескореним" нації витримують і перемагають", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, Україна показала свій найкращий результат на Іграх нескорених у 2023 році за медальними підсумками. 

 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті