Зеленський привітав українців - переможців "Ігор нескорених"

Президент України Володимир Зеленський привітав українців - переможців "Ігор нескорених". Про це він заявив у своєму відеозверненні в Телеграм 18 вересня. 

"Я щиро вітаю всіх вас із поверненням на рідну землю, з поверненням і з перемогами, з відмінними результатами. Цього року на "Іграх нескорених" наша збірна виборола медалі в багатьох дисциплінах. 34 медалі різного ґатунку, де золото, срібло і бронза доводять непохитність українського духу і міцність вашого характеру, який сильніший за будь-які обставини", - сказав він.

"Ви для всіх - приклад надволі, і це надихає, це заряджає, це показує всьому світові, а Україні дає змогу знати й не забувати, що з "нескорених" народжуються нації, і завдяки "нескореним" нації витримують і перемагають", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, Україна показала свій найкращий результат на Іграх нескорених у 2023 році за медальними підсумками. 

 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті