Зеленський провів засідання Ставки. Головна тема - просування ЗСУ на півдні

Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, в рамках якого було обговорено ситуацію на фронті. Про це 11 листопада глава держави повідомив у Telegram.

"Заслухав доповіді щодо ситуації на передовій, і зокрема, на Південному напрямку фронту. Ми продовжуємо звільняти нашу землю від окупантів", - написав він.

Крім цього, у рамках засідання обговорювалися і першочергові заходи щодо стабілізації ситуації на звільнених територіях. Ключовим завданням є повернення мирного життя до людей, які довго на це чекали.

Нарешті, Володимир Зеленський зазначив, що учасники обговорили посилення захисту енергетичної інфраструктури від атак росіян та відновлення об'єктів, що постраждали внаслідок ворожих обстрілів. Президент заявив, що Україна має бути максимально готовою до зими і зараз для цього багато робиться.

Нагадаємо, раніше в ГУР Міноборони підтвердили, що українські воїни увійшли до Херсона та взяли місто під контроль.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті