Зеленський подякував улюбленому телеканалу "республіканців" США за висвітлення війни в Україні

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із генеральним директором Fox Corporation Лакланом Мердоком, журналістами Fox News Бенджаміном Холлом та The Sun Жеромом Старкі. Як повідомляє пресслужба Офісу президента, Зеленський подякував медійникам за всебічне висвітлення війни РФ проти України.

"Весь цей час журналісти, оператори, редактори, фотографи, водії – на лінії фронту. Оскільки це гібридна війна, у російських руках інформація – це також зброя", – сказав він, додавши, що приїзд медійників є дуже важливим сигналом підтримки в час, коли фокус уваги світу розмитий іншими подіями.

Зеленський також розповів про ситуацію на полі бою і відзначив важливість збереження уваги світу до боротьби України.

"Люди чомусь ставляться до цього, як до кіно, та очікують, що в подіях не буде довгих пауз. Але для нас, для наших воїнів це не кіно. Це наші життя. Це щоденна важка праця. І завершиться все не так швидко, як нам би хотілося, але ми не маємо права опускати рук і не зробимо цього", – наголосив він.

Нагадаємо, навесні 2022 року на Київщині група журналістів Fox News потрапила під російський обстріл – тоді загинули оператор Пʼєр Закжевський та українська фіксерка Олександра Кувшинова. Бенджамін Холл був важко поранений. За визначний особистий внесок у зміцнення міждержавної співпраці, підтримку незалежності й територіальної цілісності України президент відзначив Бенджаміна Холла орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

За останніми даними соцопитувань, більшість республіканців у США симпатизують каналу Fox News.

Як повідомлялося, "республіканці" США наголосили про підтримку України, але закликали Байдена пояснити, у чому інтерес США. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті