Зеленський подякував трьом країнам за надану допомогу

Президент України Володимир Зеленський подякував лідерам кількох країн, які зробили "нові кроки для більшої безпеки, більшого захисту наших людей". Про це він заявив у вечірньому відеозверненні 12 серпня. 

Зеленський відзначив Німеччину за дві додаткові пускові установки Patriot. 

"Це дуже вагомо. Дякую. Дякую Німеччині, дякую людям, дякую тобі, Олафе. Кожне суттєве посилення нашої ППО - тисячі врятованих життів людей, реальне наближення повноцінного повітряного щита для України. Кожне наше місто, кожен населений пункт має бути захищений. Це стане основою загальноєвропейського повітряного щита", - сказав Зеленський.

За його словами, "цього тижня наші прикордонники отримали мобільний комплекс медичної підтримки від Нідерландів"

"Нідерланди взагалі серед лідерів в оборонній співпраці з Україною. Політичні взаємодії реально захищають життя. Я дякую за це людям Нідерландів. Дякую всім, Марку. Дякую тобі", - акцентував президент..

"Є готовність Азербайджану надати новий пакет гуманітарної підтримки, зокрема обладнання для розмінування. Це теж один із ключових напрямів нашої роботи з партнерами", - зазначив він.

Як повідомлялося, Зеленський подякував за розмінування України й окремо відзначив фахівців з Луганщини. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті