Зеленський підтвердив візит до Києва Джо Байдена, який анонсував новий пакет допомоги на 500 млн доларів

Президент України Володимир Зеленський офіційно підтвердив візит до Києва президента США Джо Байдена у річницю розстрілу Героїв Небесної Сотні 20 лютого. Про це Зеленський написав у Телеграм. 

"Ваш візит – це дуже важливий прояв підтримки для всіх українців", – написав Зеленський. 

У свою чергу, Байден анонсував новий пакет допомоги Україні на 500 млн доларів.

"Це найбільша наземна війна в Європі за три чверті століття. І ви в ній досягли успіху, всупереч усім очікуванням, крім ваших власних. І я впевнений, що ви і надалі перемагатимете", - передає РБК-Україна слова президента США. 

За словами Байдена, великим викликом для американської адміністрації стало налагодження міжнародної коаліції на підтримку України.

"Ми побудували коаліцію країн від Атлантики до Тихого океану по всьому світу, куди входить понад 50 країн", - сказав президент США. 

За інформацією The New York Times, американський лідер прибув до Польщі, звідки й вирушив до української столиці потягом.

"Президент Байден здійснив годинну поїздку від кордону з Польщею, демонструючи рішучість його адміністрації перед вторгненням Росії в Україну", - пише видання. 

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті