Зеленський: Окупанти планують теракт на Запорізькій АЕС з викидом радіації. Вони все підготували для цього

Росія розглядає сценарій теракту на Запорізькій АЕС з викидом радіації. Про це з посиланням на доповідь української військової розвідки та Служби безпеки України заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозвернення 22 червня.

"Розвідка отримала інформацію про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього, – сказав Зеленський. – На жаль, уже неодноразово мені доводилося нагадувати, що радіація не знає державних кордонів і те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру".

Президент підкреслив, що Україна передає всю наявну інформацію своїм партнерам.

"Кожному у світі. Усі докази. Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка – усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації. Усі", – зазначив Зеленський. 

Він наголосив, що жодних терактів на атомних станцій ніколи, ніде не повинно бути, "…цього разу не має бути як із Каховкою: світ попереджено, отже, світ може і повинен діяти".

Раніше повідомлялось, що Зеленський запросив лідерів американських країн приєднатися до формули миру.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті