Зеленський обговорив із Міноборони і Мінцифри цифровізацію армії

Міністерство оборони України перезапускає систему обліку забезпечення воїнів. Про це заявив у своєиу відеозверненні 11 вересня президент України Володимир Зеленський.

"Провів сьогодні кілька важливих нарад. Відзначу насамперед нараду з міністром оборони України Умєровим, першим заступником міністра Павлюком і віцепрем'єром Федоровим. Стосовно забезпечення наших воїнів, прозорості цього забезпечення, конкретних потреб наших бойових бригад - вони повинні забезпечуватися максимально швидко", - сказав він.

За його словами, "для цього весь облік має бути цифровізований. Взагалі паперової роботи у військах має стати набагато менше".

"І точно не має бути різниці між тим, що подається у звітах тут, у центрі, і тим, що реально потребують хлопці на нулі. Міністерство оборони зараз перезапускає систему обліку. Міністерство цифровізації допомагає", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, новий міністр оборони запланував аудит і цифровізацію військових квитків. 

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті