Зеленський обговорив із Міноборони і Мінцифри цифровізацію армії

Міністерство оборони України перезапускає систему обліку забезпечення воїнів. Про це заявив у своєиу відеозверненні 11 вересня президент України Володимир Зеленський.

"Провів сьогодні кілька важливих нарад. Відзначу насамперед нараду з міністром оборони України Умєровим, першим заступником міністра Павлюком і віцепрем'єром Федоровим. Стосовно забезпечення наших воїнів, прозорості цього забезпечення, конкретних потреб наших бойових бригад - вони повинні забезпечуватися максимально швидко", - сказав він.

За його словами, "для цього весь облік має бути цифровізований. Взагалі паперової роботи у військах має стати набагато менше".

"І точно не має бути різниці між тим, що подається у звітах тут, у центрі, і тим, що реально потребують хлопці на нулі. Міністерство оборони зараз перезапускає систему обліку. Міністерство цифровізації допомагає", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, новий міністр оборони запланував аудит і цифровізацію військових квитків. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті