Зеленський обговорив із Макроном наступні оборонні пакети та "зерновий коридор"

Президент України Володимир Зеленський у неділю, 3 вересня, провів телефонні переговори з президентом Франції Еммануелем Макроном. Про це Зеленський написав у Twitter.

"Висловив подяку Французькій Республіці за підтримку, зокрема надзвичайно важливу військову допомогу. Обговорили наступні оборонні пакети", - зазначив президент.

За словами Зеленського, Франція й французькі компанії візьмуть участь у Форумі оборонних індустрій.

Окремо лідери Франції та України обговорили забезпечення функціонування "зернового коридору" та посилення безпеки Одещини.

"Також домовилися розпочати переговори щодо двосторонніх гарантій безпеки у розвиток декларації G7. Наші команди отримали відповідні доручення", - додав президент України.

Володимир Зеленський також подякував Франції за лідерство в реалізації Формули миру.

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та президент Франції Еммануель Макрон під час зустрічі обговорили подальшу військову підтримку, розширення коаліції української Формули миру та експорт зерна з України до країн Африки.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті