Зеленський і Гроссі зустрілись у Запоріжжі й відвідали Дніпровську ГЕС

Президент України Володимир Зеленський разом з гендиректором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі відвідади Дніпровську ГЕС і обговорили захист Запорізької АЕС 27 березня. Про це Гроссі повідомив у своєму Twitter.

"Зустрілися із Володимиром Зеленським сьогодні у Запоріжжі, де мали змістовний обмін думками щодо захисту Запорізької АЕС та її персоналу. Я підтвердив повну підтримку МАГАТЕ ядерних об'єктам України", – написав Гроссі.

Раніше повідомлялось, що гендиректор МАГАТЕ розповів, для чого їде на окуповану Запорізьку АЕС.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті