Зеленський і Гроссі зустрілись у Запоріжжі й відвідали Дніпровську ГЕС

Президент України Володимир Зеленський разом з гендиректором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі відвідади Дніпровську ГЕС і обговорили захист Запорізької АЕС 27 березня. Про це Гроссі повідомив у своєму Twitter.

"Зустрілися із Володимиром Зеленським сьогодні у Запоріжжі, де мали змістовний обмін думками щодо захисту Запорізької АЕС та її персоналу. Я підтвердив повну підтримку МАГАТЕ ядерних об'єктам України", – написав Гроссі.

Раніше повідомлялось, що гендиректор МАГАТЕ розповів, для чого їде на окуповану Запорізьку АЕС.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті