Зеленський дав відповідь, чи буде цього року великий прорив у контрнаступі ЗСУ

Контрнаступ України триває, але чи буде великий прорив цього року - поки невідомо. Втім, ЗСУ, напевно, досягнуть більших успіхів на фронті. Про це Президент Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю CNN, - пише Укрінформ.

Відповідаючи на питання про те, чи можливий цього року великий прорив у контрнаступі ЗСУ, Зеленський відповів: "Думаю, насправді ніхто не знає".

"Але я думаю, що ми матимемо більше успіху", – сказав він, відзначивши досягнення ЗС України на східному фронті.

Зеленський додав, що Україна і надалі зосереджена на отриманні від США більшої кількості ракет великої дальності та не збирається завдавати ними ударів по території РФ.

Як повідомлялося, експерти Інституту вивчення війни (ISW) пишуть, що українські війська контролюють північну частину острова Козацький у районі Нової Каховки.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті