Зеленський дав відповідь, чи буде цього року великий прорив у контрнаступі ЗСУ

Контрнаступ України триває, але чи буде великий прорив цього року - поки невідомо. Втім, ЗСУ, напевно, досягнуть більших успіхів на фронті. Про це Президент Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю CNN, - пише Укрінформ.

Відповідаючи на питання про те, чи можливий цього року великий прорив у контрнаступі ЗСУ, Зеленський відповів: "Думаю, насправді ніхто не знає".

"Але я думаю, що ми матимемо більше успіху", – сказав він, відзначивши досягнення ЗС України на східному фронті.

Зеленський додав, що Україна і надалі зосереджена на отриманні від США більшої кількості ракет великої дальності та не збирається завдавати ними ударів по території РФ.

Як повідомлялося, експерти Інституту вивчення війни (ISW) пишуть, що українські війська контролюють північну частину острова Козацький у районі Нової Каховки.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті