Зеленський анонсував нові безпекові угоди і домовленості щодо зброї для українських воїнів

Україна вже підготувала активну міжнародну роботу на березень. Про це повідомив президент Володимир Зеленський 1 березня.

"Вже підготували активну міжнародну роботу на березень: буде більше підтримки, готуємо нові безпекові угоди, будуть нові домовленості щодо зброї для наших воїнів, - наголосив президент.

Він зауважив, що ключове завдання, щоб Росія втрачала сили, а Україна набувала.

"Росія повинна втрачати, а наша країна, наші партнери - відновлювати безпеку. Все для цього робимо. Я дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!", - підсумував Зеленський.

Як повідомлялося, 1 березня у Харкові Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте провели переговори у вузькому, розширеному форматах та у форматі засідання військового кабінету і  підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Нідерландами. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті