Зеленський 10 грудня прилетить на інавгурацію нового президента Аргентини - ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський прибуде в Буенос-Айрес рано вранці в неділю, 10 грудня, щоб узяти участь в інавгурації Хав'єра Мілея як нового президента Аргентини. Про це повідомляє сайт TN.

Зазначається, що візит Зеленського підтвердили офіційні джерела в Аргентині та Україні. Хоча український президент був у списку запрошених, не очікувалося, що він здійснить поїздку в країну.

"Візит президента є сильним політичним жестом у бік регіону: Зеленський уперше вирушить до Латинської Америки з моменту початку вторгнення Росії в Україну в лютому минулого року. Запрошення Зеленського - це також явний жест Мілея в бік України, оскільки він означає зміну середньої позиції, яку зайняла адміністрація Альберто Фернандеса (попередника Мілея - "ОстроВ"). Мілей запросив Зеленського під час телефонної розмови після перемоги на виборах і навіть запропонував Аргентину як місце проведення можливого регіонального саміту щодо конфлікту", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що "присутність українського президента в Аргентині змусить посилити протоколи безпеки, оскільки на нього вже було скоєно кілька замахів з боку Росії".

Як повідомлялося, в Аргентині обрали нового президента. Він висловлюється на підтримку України і засуджує путіна.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті