Зеленська на форумі у Давосі закликала світ об'єднатися проти російської агресії

На Світовому економічному форумі у Давосі перша леді України Олена Зеленська закликала світових лідерів та бізнес об'єднатися задля підтримки України. Про це 17 січня повідомляється на офіційному сайті форуму.

"Україна є однією з головних тем форуму в Давосі-2023. Ми не можемо оговтатися після російського удару по Дніпру. Я вірю, що світовий бізнес почує нас і відгукнеться на необхідність відновлення – як Дніпра, так і десятків інших міст", - заявила Зеленська у Twitter.

Також вже під час свого виступу вона наголосила, що зараз людство стоїть перед загрозою краху світу. У тому числі через те, що для росії немає нічого забороненого. Однак російська агресія ніколи не була спрямована лише на Україну.

"Російська агресія ніколи не була спрямована на те, щоб обмежитись українськими кордонами, вона піде далі і криза розшириться, якщо агресор не програє", - наголосила Зеленська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленська запропонувала інтегрувати Саміти перших леді та джентльменів у заходи міжнародних організацій.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті