Затримано чоловіка, який вчетверте намагався покинути країну. На цей раз на надувному матраці, видаючи себе за дитину

На Закарпатті прикордонники затримали 29-річного жителя Коломиї, який вже вчетверте пробував незаконно потрапити за кордон. Про це повідомляє ДПСУ у Телеграм 4 грудня.

"Відчайдуха збирався долати повноводну Тису на звичайному надувному матраці – попри всі застереження прикордонників. Щоб відвернути увагу правоохоронців, чоловік вдягнув дитячу рожеву шапку, аби здаватися дитиною", - зазначається у повідомленні.

У ДПСУ додали, що раніше коломиєць двічі "перевіряв" кордони на Одещині, а нині "штурмував" Закарпаття.

"Туристу" погрожує штраф від 3400 до 13600 гривень або 15 діб арешту.

Як повідомлялось раніше, ДПСУ затримала 8 втікачів на кордоні зі Словаччиною.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті