Заступника міністра оборони заарештовано з правом застави у 400 млн гривень - Костін

Одного із заступників міністра оборони України заарештовано із правом застави у 400 мільйонів гривень. Про це розповів генеральний прокурор України Андрій Костін в ефірі телеканалу "Ми - Україна".

"По багатьом звільненим вже посадовцям повідомлені підозри і обрані запобіжні заходи. Колишньому заступнику міністра оборони - арешт з заставою більше 400 мільйонів гривень. Щодо керівника департаменту також був обраний арешт, але сума застави була такою, яка не влаштовує прокурорів. Її оскаржили. І сьогодні апеляційний суд погодився з позицією прокурорів і, залишивши арешт, заставу збільшив до 40 мільйонів гривень", - розповів Андрій Костін.

Як повідомлялося раніше, Генпрокуратура України повідомила, як ловили та засуджували посібників окупантів у 2022 році. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті