Заступника міністра оборони заарештовано з правом застави у 400 млн гривень - Костін

Одного із заступників міністра оборони України заарештовано із правом застави у 400 мільйонів гривень. Про це розповів генеральний прокурор України Андрій Костін в ефірі телеканалу "Ми - Україна".

"По багатьом звільненим вже посадовцям повідомлені підозри і обрані запобіжні заходи. Колишньому заступнику міністра оборони - арешт з заставою більше 400 мільйонів гривень. Щодо керівника департаменту також був обраний арешт, але сума застави була такою, яка не влаштовує прокурорів. Її оскаржили. І сьогодні апеляційний суд погодився з позицією прокурорів і, залишивши арешт, заставу збільшив до 40 мільйонів гривень", - розповів Андрій Костін.

Як повідомлялося раніше, Генпрокуратура України повідомила, як ловили та засуджували посібників окупантів у 2022 році. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті