Заступник міністра освіти РФ вимагає захистити молодь від Інтернету і прищеплювати їй духовні скріпи

Головною метою виховної роботи в російських вишах, яка ведеться з минулого року, має стати зміцнення духовно-моральних цінностей. Про це заявила заступник міністра науки і освіти Ольга Петрова, - пишуть російські ЗМІ.

Потрібно мінімізувати "негативний вплив інтернету" на молодих людей, - підкреслила вона, виступаючи на конференції в Російській академії освіти.

Як пишуть російські ЗМІ, 2023 року уряд ушестеро збільшив видатки бюджету на "виховання патріотизму" в рамках національного проєкту "Освіта". 

Витрати на "патріотизм" у 3,5 раза перевищать фінансування цифровізації шкіл.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті