Залужний скаржився Остіну на Офіс президента - ЗМІ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний скаржився голові Пентагону Ллойду Остіну під час його візиту до Києва, що йому заважає Офіс президента. Про це пише "Українська правда" з посиланням власні на джерела.

За інформацією видання, під час останнього візиту в Київ представників Пентагону здивувала "щирість українських колег щодо внутрішньої ситуації в країні".

"Остін потім нам же розказував, що Залужний скаржився, як йому заважають, що Офіс не такий, той не такий, інший не такий. Ну ясно, що й президент про такі розмови дізнався. І вони не сприяють довірі", – розповів УП високопосадовець Сил оборони.

Видання припускає, що така надмірна відвертість Залужного в розмовах із партнерами може перевести питання його відставки з чисто гіпотетичної площини у практичну.

"Це викликає наступне запитання: а хто наважиться замінити головкома на його посаді? Поки що з доступних очевидних опцій у Зеленського є кандидатура хіба командувача сухопутних військ генерал-полковника Сирського", - пише УП.

Як повідомлялося раніше, за словами віцепремʼєрки України Ірини Верещук, у політичного та військового керівництва України немає жодних розбіжностей щодо того, як вести війну та повертати тимчасово окуповані росією території.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті