Верещук у Вашингтоні: "У політичного та військового керівництва України немає жодних розбіжностей"

У політичного та військового керівництва України немає жодних розбіжностей щодо того, як вести війну та повертати тимчасово окуповані росією території. Про це в інтервʼю "Голосу Америки" у Вашингтоні заявила віцепремʼєрка України, міністерка з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

“Я не бачу жодних розбіжностей. Хоча я розумію, звідки беруться такі розмови. Росії дуже вигідно використовувати будь-який політичний підтекст, контекст, натяк, акцент, букву навіть - аби вкинути кістку розбрату”, - сказала Верещук.

За її словами, розуміння у політичного та військового керівництва України є також і на неформальному рівні.

“Я не знаю, чи це правильно, але я це скажу. Нещодавно був день народження в Андрія Борисовича Єрмака. В робочому порядку через декілька днів я прийшла привітати, і бачила там Валерія Федоровича Залужного, разом з командувачами. Вони абсолютно нормально спілкувались, вітали один одного. Бачила Володимира Олександровича [Зеленського], всіх бачила в одному гроні - людей, які поважають одне одного. Я чула їхні слова. І я не маю підстав не довіряти словам Валерія Федоровича, який говорив їх абсолютно відкрито, щиро - таким, яким він і є”, - розповіла Верещук.

“Я вважаю це зайвим обговорювати. Але тим не менш, вважаю за потрібне засвідчити: я сама це бачила, і буду ще раз і ще раз наполягати. Немає жодних конфліктів. Це все штучно створюване тло, бо так легше: розділяй і володарюй. Ми вже сто років тому це проходили. Ми двісті років тому це проходили. І в нас немає жодного права, ані морального, ані юридичного зрадити сьогодні український народ”, - додала віцепремʼєрка.

Як повідомлялося, у НАТО прокоментували напруженість і розбіжності між Зеленським і Залужним.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті