Залужний скаржився Остіну на Офіс президента - ЗМІ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний скаржився голові Пентагону Ллойду Остіну під час його візиту до Києва, що йому заважає Офіс президента. Про це пише "Українська правда" з посиланням власні на джерела.

За інформацією видання, під час останнього візиту в Київ представників Пентагону здивувала "щирість українських колег щодо внутрішньої ситуації в країні".

"Остін потім нам же розказував, що Залужний скаржився, як йому заважають, що Офіс не такий, той не такий, інший не такий. Ну ясно, що й президент про такі розмови дізнався. І вони не сприяють довірі", – розповів УП високопосадовець Сил оборони.

Видання припускає, що така надмірна відвертість Залужного в розмовах із партнерами може перевести питання його відставки з чисто гіпотетичної площини у практичну.

"Це викликає наступне запитання: а хто наважиться замінити головкома на його посаді? Поки що з доступних очевидних опцій у Зеленського є кандидатура хіба командувача сухопутних військ генерал-полковника Сирського", - пише УП.

Як повідомлялося раніше, за словами віцепремʼєрки України Ірини Верещук, у політичного та військового керівництва України немає жодних розбіжностей щодо того, як вести війну та повертати тимчасово окуповані росією території.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті