Залужний обговорив із головою Об'єднаного комітету начштабів США Брауном ситуацію на фронті та потреби ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Брауном, під час якої вони обговорили ситуацію на фронті та потреби ЗСУ. Про це Залужний повідомив у своєму телеграм-каналі 13 листопада.

"Детально розповів про обстановку на фронті. Авдіївський, Купʼянський та Марʼїнський напрямки залишаються найгарячішими. Ситуація складна, контрольована. Водночас Збройні Сили України продовжують ведення наступальних дій на визначених напрямках та завдають противнику значних втрат у живій силі та техніці", - зазначив Залужний.

Генерали також обговорили потреби Збройних сил.

"З генералом Брауном також обговорили наші плани на зимовий період та окремо зупинилися на нагальних потребах українського війська. Передусім йдеться про снаряди, засоби протиповітряної оборони та БПлА", повідомив Головнокомандувач ЗСУ.

Також Залужний із Брауном обговорили питання підготовки українських військовослужбовців та відновлення боєздатності підрозділів.

Валерій Залужний висловив подяку американським партнерам за підтримку та допомогу Україні в боротьбі з російським агресором.

Як повідомлялось раніше, українська делегація прибула до США: обговорюватиме Формулу миру та зміцнення оборони.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті