Українська делегація прибула до США: обговорюватиме Формулу миру та зміцнення оборони

Українська делегація прибула до США для обговорення питання Формули миру Президента Володимира Зеленського та зміцнення оборони України. Про це керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив у Телеграм.

"Матиму зустрічі у Білому домі, Конгресі, аналітичних центрах з представниками громадських організацій. Формула миру Президента, зміцнення оборони України, всебічне поглиблення співпраці і ще багато важливих тем", - написав Єрмак.

Він зазначив, що прибув до США у складі української делегації, очолюваної віцепрем'єр-міністром - міністром економіки України Юлією Свириденко.

Керівник Офісу Президента подякував партнерам України за підтримку.

Як повідомлялося, керівник ОП Андрій Єрмак і радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван 11 листопада у телефонній розмові обговорили необхідність своєчасного постачання озброєння і боєприпасів для успішного захисту України від російських загарбників.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Всі статті