Залужний домовився з Брауном зосередитись на пошуку рішень для переваги України у небі

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний обговорив обстановку на фронті з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Брауном. Про це він повідомив у Телеграмі 30 листопада.

"Розповів про ведення противником локальних наступальних дій на Купʼянському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Марʼїнському напрямках. Водночас Сили безпеки та оборони завдають ворогу суттєвих втрат у живій силі та техніці, а також виснажують його вздовж усієї лінії фронту", - написав Залужний.

Він додав, що є домовленість у продовженні спільної роботи над пошуком технологічних рішень для здобуття переваги над противником у повітрі, вогневому ураженні та розмінуванні. 

Під час розмови головнокомандувач ЗСУ також поділився результатами щодо ефективності застосування на фронті певних типів озброєнь.

Як повідомлялося, у НАТО прокоментували напруженість і розбіжності між Зеленським і Залужним.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті