Загарбники майже півтора року обіцяють повернути світло в окупованому Лисичанську. Єдина спроба вийшла невдалою

Більшість районів окупованого Лисичанську сидить без світла більше півтора років, а місцева "влада" спромоглась тільки на обіцянки та одну невдалу спробу підключення. Про це повідомляє голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі 14 грудня.

"У більшості районів окупованого Лисичанська немає світла. Місто захопили влітку 2022-го. Відтоді чутно лише обіцянки щось полагодити. Вже забули, що таке цивілізований світ, люди, що залишилися в районі колишнього заводу ГТВ", - зазначив Лисогор.

Також він додав, що у окупантів була одна спроба у грудні заживити окремі будівлі, однак і вона зазнала невдачі, "бо одразу згорів нашвидкуруч зібраний ними трансформатор".

Як повідомлялось раніше, окупанти на Луганщині не вважають за потрібне платити викладачам "федерального" аграрного університету.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті