За перші два дні травня на окупованій Луганщині троє чоловіків підірвалися на мінах: двоє залишилися без стоп, один без щиколотки

За перші два дні травня на території Луганської області, окупованій з 2014 року, троє чоловіків підірвалися на мінах. Про це з посиланням на "МНС ЛНР" повідомили сепаратистські ЗМІ 2 травня.

"Уранці 1 травня в луганському селищі Велика Вергунка на березі Сіверського Дінця на протипіхотній міні підірвалися двоє чоловіків 1963 і 1978 років народження", – ідеться в повідомленні.

Підкреслюється, що їх госпіталізовано з діагнозом травматична ампутація стоп.

Крім того, поблизу селища Донецький біля Голубівки (до перейменування Кіровськ) поза населеним пунктом постраждав чоловік 1985 року народження, якого було госпіталізовано з діагнозом мінно-вибухова травма, травматична ампутація лівої гомілки, травматичний шок.

Раніше повідомлялося, що троє дорослих із дитиною виїхали з Бахмута на непідконтрольну Луганщину і підірвалися на міні.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті