Троє людей з дитиною виїхали з Бахмута на непідконтрольну Луганщину і підірвалися на міні

Чотири людини, включно з дитиною, виїхали з Бахмута Донецької області на непідконтрольну Україні територію Луганської області, однак підірвалися на міні і були госпіталізовані. Про це з посиланням на "МНС ЛНР" повідомили сепаратистські ЗМІ.

"До приймального відділення Первомайської центральної міської лікарні надійшли четверо постраждалих (серед них одна дитина) з мінно-вибуховими травмами", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що жінка 1958 року народження дістала множинні осколкові поранення правої гомілки і госпіталізована в хірургічне відділення Первомайська. Дитину 2012 року народження з осколковим пораненням лівого боку і гомілковостопного суглоба госпіталізовано в Кадіївку. Також до Кадіївки доправлено чоловіка 1958 року народження з відкритим переломом обох кісток правої гомілки нижньої третини і жінку 1979 року народження з відкритим осколковим переломом правої променевої кістки середньої третини і обширною раною м'яких тканин лівого передпліччя.

Уточнюється, що всі постраждалі – біженці з Бахмута.

Раніше повідомлялося, що двоє підлітків підірвалися на вибуховому пристрої в районі окупованих Ровеньків Луганської області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті