Троє людей з дитиною виїхали з Бахмута на непідконтрольну Луганщину і підірвалися на міні

Чотири людини, включно з дитиною, виїхали з Бахмута Донецької області на непідконтрольну Україні територію Луганської області, однак підірвалися на міні і були госпіталізовані. Про це з посиланням на "МНС ЛНР" повідомили сепаратистські ЗМІ.

"До приймального відділення Первомайської центральної міської лікарні надійшли четверо постраждалих (серед них одна дитина) з мінно-вибуховими травмами", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що жінка 1958 року народження дістала множинні осколкові поранення правої гомілки і госпіталізована в хірургічне відділення Первомайська. Дитину 2012 року народження з осколковим пораненням лівого боку і гомілковостопного суглоба госпіталізовано в Кадіївку. Також до Кадіївки доправлено чоловіка 1958 року народження з відкритим переломом обох кісток правої гомілки нижньої третини і жінку 1979 року народження з відкритим осколковим переломом правої променевої кістки середньої третини і обширною раною м'яких тканин лівого передпліччя.

Уточнюється, що всі постраждалі – біженці з Бахмута.

Раніше повідомлялося, що двоє підлітків підірвалися на вибуховому пристрої в районі окупованих Ровеньків Луганської області.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті