За тиждень ще понад 3 тис. українських біженців отримали візи тимчасового захисту в Чехії

За тиждень спеціальні візи тимчасового захисту у Чеській Республіці отримали ще 3152 (на 665 більше, ніж тижнем раніше) українського біженця. Про це повідомляє "Чеське радіо".

Зазначається, що за сім місяців війни, що розпочалася 24 лютого 2022 року, МВС Чехії загалом видало українським біженцям 438 944 візи тимчасового захисту. Більшість людей, що в'їхали на територію країни, – це жінки та діти.

Віза тимчасового захисту надає біженцям можливість легально влаштуватися на роботу в Чехії, вступати до навчальних закладів, а також нарівні з чеськими громадянами, уклавши страховку за чинними правилами, користуватися системою медичного обслуговування, зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося, українські біженці намагаються залишити росію.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті