За місяць з Макіївки та Невського волонтери евакуювали понад 70 людей (ФОТО)

За місяць з Макіївки та Невського на Луганщині волонтери евакуювали понад 70 людей. Про це у Телеграм повідомив глава ОВА Сергій Гайдай. 

"76 мирних мешканців звільнених сіл після багатьох місяців окупації обрали бути в безпеці. Замість погребів - спати в теплих ліжках і не чути ворожу арту, яка прилітала прямо у двір. Волонтерам доводилося вмовляти кожного. Людям важко покидати домівки", - пише Гайдай.

За його словами, під час евакуації у волонтерів не обходилося без пригод: автівки неодноразово потрапляли під прицільний вогонь ворога. Волонтерка Ольга Зайцева розповідає, що їхнє авто в один з таких днів теж накрило: мають прострілений кузов, розірвану гуму, втратили два колеса. 

"Вони щодня ризикують своїм життям, аби врятувати якомога більше наших! Дякую кожному, хто разом з Луганщиною в цей важкий період! Разом переможемо!", - підкреслив Гайдай.

Фото: Ольга Зайцева.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті