За місяць з Макіївки та Невського волонтери евакуювали понад 70 людей (ФОТО)

За місяць з Макіївки та Невського на Луганщині волонтери евакуювали понад 70 людей. Про це у Телеграм повідомив глава ОВА Сергій Гайдай. 

"76 мирних мешканців звільнених сіл після багатьох місяців окупації обрали бути в безпеці. Замість погребів - спати в теплих ліжках і не чути ворожу арту, яка прилітала прямо у двір. Волонтерам доводилося вмовляти кожного. Людям важко покидати домівки", - пише Гайдай.

За його словами, під час евакуації у волонтерів не обходилося без пригод: автівки неодноразово потрапляли під прицільний вогонь ворога. Волонтерка Ольга Зайцева розповідає, що їхнє авто в один з таких днів теж накрило: мають прострілений кузов, розірвану гуму, втратили два колеса. 

"Вони щодня ризикують своїм життям, аби врятувати якомога більше наших! Дякую кожному, хто разом з Луганщиною в цей важкий період! Разом переможемо!", - підкреслив Гайдай.

Фото: Ольга Зайцева.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті