У Луганській області погодилися на евакуацію п’ятеро жителів Невського та Макіївки

П'ятьох жителів деокупованих сел Луганської області евакуювали протягом доби на безпечні території України. Про це в ефірі "Суспільного" 24 жовтня повідомив керівник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Обстріли звільнених населених пунктів посилюються щодня. Потроху, не всі одразу, але люди виїжджають подалі від небезпеки. Учора – ще п’ятеро", - сказав Лисогор.

За його словами, погодилися на евакуацію 56-річний чоловік та 51-річна жінка з Невського, а також жителі Макіївки – 58-річна, 62-річна жінки і 41-річний чоловік.

Лисогор додав, що ведуться постійні бесіди з цивільними щодо виїзду з регіону, проте 76 жителів ще залишаються під обстрілами, не бажаючи полишати своє майно.

За даними голови ОВА, російські військові з танків стріляли 21 раз по населених пунктах Луганщини минулої доби, а також били по Невському та Білогорівці артилерією та мінометами.

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині влаштовують рейди по школах з метою перевірки телефонів у дітей.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті