Прикордонники та артилеристи на Луганщині знищили позицію окупантів з МТ-ЛБ

Українські прикордонники спільно з артилеристами знищили позицію окупантів у Луганській області. Про це 26 березня в Telegram повідомили представники Держприкордонслужби.

"Очі" бачать - артилерія знищує! На Луганщині прикордонна аеророзвідка виявила позицію МТ-ЛБ з окупантами", - повідомили в ДПСУ.

Розвідники під час роботи помітили позицію окупантів із багатоцільовим транспортером. Координати цілі були передані артилеристам ЗСУ.

Результат - крім знищеної "мотолиги" нашим захисникам також вдалося знищити двох окупантів.

Нагадаємо, раніше генерал-полковник Сирський показав роботу українських вертолітників на східному напрямку.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті