За час повномасштабної війни РФ зруйнувала в Україні понад 1,5 тис. медзакладів

За понад 15 місяців повномасштабної війни російські війська пошкодили або повністю зруйнували 1554 об'єкти медичних закладів України. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я України.

"Вже понад рік повномасштабної війни російська армія продовжує прицільно нищити українську інфраструктуру, завдавати ракетних обстрілів та бити по мирних містах і цивільному населенню. Так, з моменту повномасштабного вторгнення Росії на територію України ворожі снаряди пошкодили вже 1370 об’єктів медзакладів", - пише пресслужба і додає, що ще 184 об’єкти були зруйновані вщент.

Повідомляється, що найбільших втрат зазнала медична інфраструктура у Харківській, Херсонській, Донецькій, Миколаївській та Київській областях. 

Попри постійні обстріли ремонтні роботи у медзакладах продовжуються. Станом на червень, вже повністю вдалося відремонтувати 301 об’єкт та ще 332 об’єкти відновили частково.

"Всупереч щоденним обстрілам та викликам, з якими стикається медична система України, Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами й надалі працюватимуть над відновленням української медичної інфраструктури від наслідків війни", - додали у відомстві.

Як повідомлялося, росіяни закрили лікарню в окупованій Кам'янці через відмову персоналу отримувати паспорти РФ. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Всі статті