За 2023 рік українські біженці в Чехії заплатять податків більше, ніж сума отриманих ними соцдопомог

За 2023 р. українські біженці в Чехії заплатять податків на суму, що перевищує суму соціальних допомог, які надасть їм держава. Про це заявив міністр праці Чехії Маріан Юречка на пресконференції після зустрічі з депутатом німецького парламенту Зеппом Мюллером, - повідомляє "Радіо Прага" з посиланням на інформагентство ČTK.

За словами міністра, у Чехії працюють близько 60% українських біженців віком від 18 до 65 років. За словами Зеппа Мюллера, у Німеччині цей показник становить лише 9%. Чехія може слугувати для ЄС прикладом успішного працевлаштування біженців, вважає депутат Бундестагу.

"Ми країна, в якій припадає найбільша кількість біженців з України на душу населення. У нас дуже добре йдуть процеси адаптації та інтеграції, а також включення в ринок праці. Ми коригуємо правила, щоб якомога швидше інтегрувати українських біженців. Цього тижня на ринку праці активно працювали понад 122 тисячі українських біженців. І це число постійно зростає", - повідомив міністр праці Чехії.

"Цього року сума, яку вони заплатять у вигляді податків, буде вищою, ніж та, яку держава витратить на їхню підтримку", - наголосив глава Мінпраці. Конкретної суми Маріан Юречка не назвав.

За даними Міністерства праці та соціальних питань, зараз чеськими візами захисту володіють близько 360 тисяч громадян України.

Як повідомлялося, Чехія через брак працівників з України зменшить "українську квоту".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті